Reference

Naše motto: ,,Společně dokážeme více,,

Počátky firmy

Společnost ALMAF byla založená v roce 2002 v Banské Bystrici – Slovensko a od začátku se věnuje kosmetickým salonům a profesionálům působícím v tomto odvětví krásy.
Na trh jsme vstoupili především jako vzdělávací společnost s odbornými semináři, poradenstvím a školeními pro kosmetické značky, firmy, které kosmetiku distribuují v rámci Slovenska a České Republiky, ale především pro kosmetické salony.

Firma roku 2007

Společnost ALMAF provozovala na Slovensku čtyři kosmetické salony zaměřené na zkrášlování těla se značkami Christian Dior Paris, Matis a Etre Belle. V roce 2007 byla společnost ALMAF pod vedením Alexandry Fričové jako jednatelem firmy oceněná 1. místem v soutěži Firma roku 2007.

Vstup na český trh a spolupráce s Unií kosmetiček

Od roku 2009 aktivně působíme také v České Republice. Úzce spolupracujeme s českou Unií kosmetiček.

TOP BEAUTY SALON 2010

V roce 2010 jsme společně s Unií kosmetiček zorganizovali v České Republice projet TOP BEAUTY SALON 2010, kde jsme ocenili nejaktivnější kosmetické salóny v rámci ČR a pomohli k jejich zviditelnění hlavně u koncových klientek. Tento projekt se setkal s obrovským ohlasem.

"Unie kosmetiček, která podporuje profesionalitu a celoživotní vzdělávání, vítá uvedení značky Phyris na náš trh. Nejen pro vysokou kvalitu a 3-fázovou koncepci si zaslouží pozornost českých kosmetiček"

Anna Menzelová
Prezidentka Unie kosmetiček v ČR

Změna názvu na ALMAF Beauty

V roce 2012 mění společnost ALMAF na českém trhu název na ALMAF Beauty a kromě této změny přichází s několika zásadními novinkami:

  • Získáváme výhradní zastoupení německé profesionální kosmetiky PHYRIS
  • Spouštíme nový webový portál www.almaf.cz
  • Zahajujeme vydávání newsletteru, ve kterém pravidelně informujeme o svých produktech a školeních, ale také o současných trendech v moderní kosmetice a podnikání v kosmetickém odvětví

Zahájení distribuce kosmetické značky PHYRIS na českém trhu

Naše zkušenosti a dovednosti přirozenou cestou vyplynuli ve spolupráci s německou kosmetickou značkou PHYRIS. Po několikaletém hledání vhodného distributora pro Českou Republiku získala toto privilegium v březnu 2012 právě firma ALMAF Beauty.

Kosmetika PHYRIS byla oceněná na Beauty Forum 2011/2012

201_1340835172_htmlfull

Spolupráce s Akademií Olgy Knoblochové a přednášková činnost

Od roku 2011 aktivně školíme naše odborné semináře i v Akademii Olgy Knoblochové na základě výborné spolupráce a vzájemných doporučení.  Paní Knoblochová / anebo jinak p. Dermacol – jak ji nazývají v zahraničí, je 1. dámou kosmetiky v české republice dodnes. Uspořádali jsme desítky seminářů a odměnou je pro nás vysoká účast kurzistek a jejich velmi úspěšné uplatnění v praxi, kde naše dovednosti a vědomosti aplikují ve svých kosmetických salónech. Více informací a témata seminářů získáte v sekci semináře. Nezapomínáme však ani na naše budoucí kolegyně a proto přednášíme na školách s výukou kosmetického oboru.

Beauty Party

S našimi klientkami se pravidelně setkáváme, vyměňujeme si vzájemně informace o kosmetice, podnikání a dalších tématech týkajících se krásy a zdraví. Vyvrcholením takových setkání je BEAUTY PARTY, kterou pořádáme dvakrát do roka. Na této akci se dozvíte nejenom nové a zajímavé informace o našich produktech, ale také trendy v kosmetice všeobecně. Zveme si také zajímavé hosty ze světa kultury, psychologie a péče o zdraví. Moderátorkou BEAUTY PARTY je paní Andrea Verešová. Nechte se unést s námi do světa krásy.

202_1340835212_htmlfull 

Těším se na brzkou shledanou s Vámi ať už ve Vašich salónech, nebo na některém z našich profesionálních školení pro kosmetičky, anebo na některé z BEAUTY PARTIES.

Alexandra Fričová - jednatel společnosti